Dantų balinimasDANTŲ BALINIMAS

  Šiais laikais vis daugiau pacientų nori turėti ne tik sveikus, bet ir baltus dantis. Mes galime Jums tai pasiūlyti!

  Dantų balinimas – vienas iš prieinamiausių ir paprasčiausių būdų pasigražinti šypseną. Pasaulyje vandenilio peroksidas arba karbamido peroksidas (silpna vandenilio peroksido forma) jau daugiau kaip prieš 100 metų pripažintas efektyviausia priemone šviesesnei dantų spalvai išgauti. Daugelio metų dantų balinimo patirtis įrodė, jog sveikų dantų balinimas vandenilio peroksidu yra saugus ir patikimas būdas, nepakeičiantis danties ir aplinkinių audinių struktūros.

  Priežastys, dėl kurių gali pasikeisti dantų spalva (patamsėti, tapti netolygia ir pan.): dažančių produktų (arbatos, kavos, gazuotų spalvotų gėrimų, tabako, raudono vyno) vartojimas, įvairios dantų traumos, paveldimumas, antibiotikų (tetraciklino) vartojimas, per gausus fluoridų kiekis, uždegimai, ankstesnių gydymų pasekmės, senėjimo procesas. Nustatyti dantų spalvos patamsėjimo priežastis labai svarbu, nes nuo to priklauso efektyvaus balinimo būdo pritaikymas. Mūsų klinikose siūlome atlikti dantų balinimą: higieninį, balinimą namuose ir balinimą dviem būdais kabinete per 1 valandą: su šaltos šviesos lempa ir be šviesos.

  Svarbu. Prieš dantų balinimo procedūrą privalu atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą, o balinimo metodą aptarti su gydančiu gydytoju. Puikiam efektui pasiekti - svarbu laikytis visų specialisto rekomendacinių nurodymų tiek ruošiantis balinimo procedūrai, eigoje (jei tai balinimas namuose), tiek po jos.

Higieninis dantų šviesinimas

  Specialiu prietaisu "Air-Flow" su sodos milteliais nupučiamos tabako, kavos, vyno ir kitokios apnašos. Po šios procedūros dantys tampa pastebimai baltesni ir šviesesni.

Balinimas namuose

  Pacientui pagaminamos individualios abiejų žandikaulių celiulioidinės matricos – kapos, kurias, pripildžius balinančios medžiagos, reikia dėvėti 10-14 naktų arba tiek pat kartų po 2 valandas per dieną. Aktyvus komponentas – karbamido peroksidas skyla, deguonis patenka į emalį ir skaido spalvotus junginius. Danties struktūra nepakinta, tik šviesėja.

  Namų balinimo metodas geras tuo, kad pats pacientas gali reguliuoti balimo procesą, be to, kas tris – keturias savaites savarankiškai pakartoti balinimo procedūrą. Naminis balinimo metodas rekomenduojamas ir praėjus kuriam laikui po kabinetinio balinimo – baltumo išlaikymui užtikrinti.

Balinimas kabinete (su "Beyond" šaltos šviesos akseleratoriumi)

  Per labai trumpą laiką Jūs galite turėti nuostabiai baltus dantis!

  Kiekvienam vaikui išdygsta balti dantukai, bet dažantis maistas ir gėrimai, tokie kaip kava, arbata ar sojos padažas, pakeičia dantų išvaizdą. Metams bėgant šios spalvos įsigeria į dantis. Visai kaip balti drabužiai, dėvint juos ilgą laiką patamsėja ir neatgauna savo buvusio baltumo. Patamsėjusius dantis labai sunku balinti žinomais metodais. Bet „Beyond“ sukūrė šiuolaikinį produktą, kuris nuvalo ne tik danties paviršių, bet išvalo šlaką ir iš vidinės danties struktūros.

  Šaltos šviesos dantų balinimo mašina naudoja siaurą aukšto intensyvumo mėlynos šviesos spindulį, kurio bangos ilgis nuo 480 iki 520 nanometrų. Specialiu optiniu procesu pašalinami žalingi infraraudonieji ir ultravioletiniai spinduliai. Balinimo gelyje yra vandenilio peroksido, kuris, veikiamas šaltos šviesos, aktyvuoja dantyje esantį deguonį ir šis pašalina iš danties emalio bei dentino šlaką, susikaupusį nuo dažančio maisto, gėrimų, spalvotų burnos higienos priemonių. Taigi per vieną trumpą procedūrą sugrąžinamas buvęs Jūsų dantų baltumas.

  Balinimo procesas su šaltos šviesos lempa trunka vos 30-50 minučių. Naudojant žemą temperatūrą, šalta šviesa panaikina dantų nervų jautrumą. Balinimas šaltos šviesos lempa yra trumpa procedūra be pašalinio poveikio, išbalinanti dantis dviems ir daugiau metų. „Beyond“ yra pripažintas vienas iš saugiausių ir efektyviausių būdų balinti dantis!

  Po balinimo šaltos šviesos lempa dantys nubąla mažiausiai per 2 atspalvius pagal klasikinę VITA skalę.

Balinimas kabinete

  Balinimo procedūra atliekama, naudojant vandenilio peroksido turinčią medžiagą, kuri aktyvuojasi ant dantų iškart po to, kai ja yra padengiami dantys. Ši procedūra trunka apie 1 valandą, dalį laiko užima dantenų padengimas specialiu apsauginiu geliu, kad nepakenkti joms balinimo procedūros metu.

  Tiek po balinimo šaltos šviesos lempa, tiek be jos, specialistas pateikia rekomendacijas, kaip prižiūrėti dantis, kad išlaikyti juos baltus kuo ilgiau. Paprastai balinimo efektas išlieka dvejus ir daugiau metų, priklausomai nuo vartojamo dažančio maisto ir gėrimų kiekio, rūkymo ir pan., tačiau net ir po kurio laiko dantys negrįžta į tą spalvos stadiją, kurioje buvo, t. y. netampa tokie tamsūs, kokie buvo prieš balinimo procedūrą.

Endodontinis dantų balinimas

  Po šaknų gydymo dantys gali patamsėti. Tokių dantų balinimas atliekamas iš vidaus, t.y. įvedant į danties šaknį specialios aktyvios medžiagos. Šią procedūrą reikia kartoti keletą kartų, kol "negyvo" danties spalva pašviesėja iki siektinos.

Išsamiai informacijai prašome skambinti ir registruotis konsultacijai

Baltijos g. 42, (8-37) 378 379

Jotvingių g. 13, (8-37) 377 778

Šilainiai, Kaunas